Seminář Rosteme společně s Montessori doma!

23.9.2015
By

pozvanka

 

 

S radostí a nadšením vás zveme na seminář pro rodiče, učitele a prostě všechny, koho téma zajímá! :-)

Dvoudenní seminář nás provede kouzelným obdobím dětí ve věku od narození do šesti let. V tomto období dítko absorbuje vše ze svého okolí a utváří samo sebe. Je to doba, kdy je na nás, jejich rodičích, či učitelích, abychom pro ně připravili takové prostředí, ze kterého si vezmou jen to nejlepší.

Na tomto semináři se budeme snažit, aby všichni účastníci pochopili základní koncepty Montessori pedagogiky a získali inspiraci pro to, jak je využít v každodenním životě s dětmi. Přestože je seminář zaměřený na věkovou kategorii 0-6 let, lektorka bude vždy upozorňovat na rozdíly mezi dětmi ve věku 0-3 a 3-6 let.

Řekneme si, jak připravit prostředí tak, aby naplňovalo potřeby dětí v tomto věku a napomohlo jejich celistvému rozvoji. Ukážeme si některé Montessori pomůcky a práci s nimi. Získáme inspiraci pro výrobu vlastních pomůcek na doma. Mluvit budeme také o komunikaci s dětmi a o tom jak řešit běžné problémy, jak podpořit dětskou zodpovědnost a nezávislost.

Tento víkend je úvodní ze série podrobnějších a kvalitně připravených seminářů, které plánujeme realizovat během tohoto školního roku.

Seminář povede zkušená lektorka Mili Pažická (www.MontessoriDoma.cz) a konat se bude v mezinárodní Montessori škole (www.Montessori.cz) na Roztylech.

Cena za oba dva dny je 2500Kč na osobu.

Termín kurzu: 17.-18. října.

Přihlašovat se můžete zde.

Tags: , ,

5 Responses to Seminář Rosteme společně s Montessori doma!

 1. Zuzana Lisá on 23.9.2015 at 23.58

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat na seminář „Rosteme společně s Montessori doma“ – od kolika hodin bude seminář probíhat? (jsem mimopražská, tak bych potřebovala vědět, jestli je pro mě reálné dorazit:o). Děkuji Zuzana Lisá

  • Lucie on 28.9.2015 at 1.17

   Seminář bude probíhat od devíti hodin.

 2. JANA KROUPOVÁ on 24.9.2015 at 8.15

  PROSÍM O REZERVACI 2 MÍST NA SEMINÁŘ 17.-18.10.2015
  DĚKUJI – J. KROUPOVÁ 737851895
  PS. MUSÍM JEŠTĚ PŘED ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKOU DOMLUVIT TERMÍNY.

 3. Martina Beranová on 7.2.2016 at 13.42

  Dobrý den,

  plánujete prosím opakování kurzu teď někdy na jaře? Velmi mne tato tematika zajímá, ráda bych se zúčastnila, bohužel jsem Vaše stránky objevila až nyní.

  Děkuji za odpověď a zdravím,

  Martina Beranová

  • Lucie on 10.2.2016 at 10.39

   Ještě nevím, ale snad ano. A pokud ne normální kurz, tak třeba online… :) Sledujte stránky, prosím. Věřím, že se rozhodneme, co a jak, během dalších týdnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odkazy - hezké Montessori blogy