Kuličky na podložce

Tato aktivita je pravděpodobně hlavně pro menší děti, protože pro Jakuba už byla hodně jednoduchá a tím pádem ne tak zajímavá. Ale někdy se k ní vrátí, tak mi ji připomněl.

Koupili jsme takovou tu podložku do vany, proti klouzání – z druhé strany má přísavky, které se dají využít na spoustu věcí – tak že vřele doporučuji… 🙂 Existují takové podložky i pod mýdlo, což by asi bylo ještě lepší (přísavky jsou menší a je jich víc), ale já ji nesehnala (jestli máte tip, prosím, sem s ním).  Protože podložka byla moc velká, ustříhla jsem z ní kousek. A hra byla na světě.. 🙂 Cílem hry – dát všechny kuličky na jejich místa na podložce (do přísavek). Kontrola – nesmí zbýt ani jedna kulička, ani jedno místečko…

Komentáře
  1. Zuzka napsal:

    Luci, nedavno se mi takovou podlozku pod mydlo podarilo koupit v domacich potrebach (ale je pravda, ze jsem „hledala“ asi rok a pul, nez mi to tam primo pod nosem lezelo….moc to nebyva…. byly to domaci potreby v centru mesta, zadny super/hyper market. Zkus zapatrat, jinak napis a koupim a poslu 🙂 tady jsem ji v nekolika „monte“ lokalitach videla pouzivat s ubrouskem a barevnym roztokem a kapatkem…. ditko kape pres ubrousek na ty prisavky a dela to kolecka, kolem tech dvou let take velmi oblibena aktivita.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.