Soutěž o účast na Montessori kurzu

Je mi obrovským potěšením a ctí, že vás mohu pozvat na Montessori semináře s paní Evou Štarkovou! S ještě větší radostí vás chci vyzvat, abyste si s námi zasoutěžili o účast na úvodním kurzu a následně jej mohli absolvovat zdarma! Kurz pořádá Cestovní kancelář Domeček právě ve spolupráci s Dr. Evou Štarkovou :). Tyto kurzy dávají možnost účastníkům z řad rodičů i pedagogů seznámit se s filozofií a základními principy metody a také s pomůckami, které mohou při výchově dětí používat. Z celého srdce je doporučuji.

Paní Eva Štarková je matkou dvou již dospělých dětí. Montessori se věnuje více než 20 let. Z toho od roku 2000 do roku 2006 vedla svou vlastní Montessori mateřskou školu a nyní vyučuje semináře Montessori výchovy a vzdělávání v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku.

Věřím, že všichni z vás, kdo jste s ní nějaký seminář absolvovali, mi dáte za pravdu, že semináře jsou svou atmosférou opravdu nádherné, nabité energií a navíc vždy v mnoha ohledech extra přínosné a nápadité.

A jak a o co budeme soutěžit? 🙂

Jde o víkendový kurz, který se koná v Praze ve dnech 3.+ 4.12.2011 ( 9-18 hodin ) – 1. a 2.stupeň – praktický život a smyslová výchova. Vzhledem k velkému zájmu o kurzy je lépe se v případě vašeho zájmu na kurz přihlásit osobně, aby se vám nestalo, že po skončení soutěže bude kurz již obsazený. Pokud se stanete výhercem kurzu a budete již na kurz přihlášen(a), platba vám bude samozřejmě vrácena.

A jak se můžete do soutěže zapojit? Na email info@rustspolecne.cz nám napište odpověď na jednoduchou otázku…

Jaké vzdělání měla Maria Montessori?

A když byste někdo potřeboval nápovědu… Můžete si vybrat:

A)   Pedagogické
B)   Lékařské
C)   Bez VŠ vzdělání

Odpovědi prosím posílejte do 20.10.! Jednoho z vás následně vylosujeme a pošleme upozornění na email během jednoho týdne od ukončení soutěže. Jméno výherce také předáme Cestovní kanceláři Domeček, která nám drží rezervované jedno místečko.

Budu se moc těšit na vaše odpovědi a následně také vaše zkušenosti ze semináře!

 

Komentáře
 1. Lucie napsal:

  Ahoj všem,
  přišlo mi líto nenapsat výsledky soutěže… Tak alespoň takhle v komenáři… Přišla necelá stovka odpovědí. Všechny jména jsem napsala na lístečky (teda lépe řečeno vytiskla) a jedno jméno vylosovala. A tím šťastným je… Tramtarará!!! … Veronika Nováková. 🙂 Jdu najít na Veroniku kontakt ve všech těch emailech, které došly a hned jí napsat.
  Chtěla jsem vám všem poděkovat, že jste se soutěže zúčastnili… Je moc fajn vidět, že o Montessori kurzy je takový zájem! Moc mě to těší!!

  Fotečku lístečků se jmény hodím do článku… 🙂

  Hezký den všem!

 2. Veronika Nováková napsal:

  Dobrý den, i mě,výherkyni,to nedá. Chtěla bych ještě jednou poděkovat za možnost setkat se s Montessori pedagogikou pořádně. Před řadou let jsem se svou prvni dcerou navštívila Montessori školičku a byla natěšená jaké to bude,jak se tam bude dceři líbit. Bylo jí tehdy kolem 2 let. Byla jsem tam i s kamarádkou se stejně starým synem. Po celou dobu paní dávala ruce mezi obě děti,že musí být každé na svém koberečku a že musí to a ono a nememůžou si výměnit hračky mezi sebou, ale oba je vrátit a pak si je zase přinést na kobereček….a z těch všech příkazů a zákazů bez vysvětlení jsme byli všichni otrávení a unavení…nakonec nám řekla,že to není vhodné pro hyperaktivní děti,což jsem se časem i dočetla kdesi na webu. No a tak jsem uzavřela Montessori s tím,že mají úžasné hračky,ale pedagogika není pro nás. Nyní je má dcera ve Waldorfské škole a já se velmi často setkávám s odsuzovánim této pedagogiky od lidí jenž nemají žádné informace,ale odsuzují nebo rozdávají rozumy či scestné názory.To mě vedlo do mého vlastního nitra a uvědomila jsem si,že i já mám takto uzavřenou cestu k Montessori. Rozhodla jsem se,že to změním a seženu si všechny dostupné informace abych si mohla konečně udělat svůj vlastní názor. V té době jste vyhlásili tuto soutéž a já cítila ,že to je ta šance a příležitost,kterou musím využít. Nyní mám ještě dvouletou dceru, se kterou už od minulého týdne( od M.kurzu) používáme různé pomůcky,které jsem na kurzu viděla a i ta starší dcera se k nám ráda přidává. Jsem šťastná,že jsem nezůstala uzavřená,ale že díky Montessori máme další úžasné možnosti. Ještě jednou tedy děkuji. Krásné svátky a otevřenost přeji nám všem. Veronika

  • Lucie napsal:

   Moc Vas zdravim, Veroniko, Tak to vypada, ze se vam kurz libil? 🙂 To jsem moc rada!!! A jsem rada, ze jste nezustala montessori uzavrena naporad… 😉 To by byla skoda…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.