Báječný bublifuk – recenze

bajecny bublifukPřed několika týdny mne oslovil internetový obchod hračkárna.cz, zda bych jim neudělala recenzi na jeden z produktů, který prodávají. Protože se mi výrobky, které chtěli ohodnotit, líbily na první pohled, souhlasila jsem.

Dohodli jsme se, že vyzkoušíme pěknou sadu Báječný bublifuk ze sady Ein-O. Sadu jsem již znala ze zahraničí, takže jsem se těšila. A se mnou i náš Jakub.

Když vše dorazilo, byla jsem překvapená českou krabičkou a uvnitř velmi pěkně zpracovaným českým návodem. Říkala jsem si, že s bublinami už se toho nedá moc vymyslet, ale v návodu bylo pár nápadů, které jsem neznala a na které se ještě teď těšíme, že si je musíme vyzkoušet!

Sada samotná je v hezké krabici. Uvnitř je roztok na bubliny, a velká spousta bublinových tvořítek. Kubu samozřejmě nejdřív ze všeho oslovily ty největší. Bohužel nám ale velké bubliny hrozně praskaly (tady nevím, zda to bylo roztokem, nebo nešikovností maminky… :D). Každopádně si i tak vyhrál, nevzdával se, a když se konečně vynabažil s největší velikostí, začal objevovat i ty menší, které nám dělali opravdu pěkné bublinky.

Na to, kolik sada stojí korun, mě příjemně překvapila. Je tam opravdu spousta věcí. Roztok si člověk může vyrábět stále dokola svůj a sada může být věrným společníkem na hodně dlouhou dobu. U nás teď bude putovat asi i na cestách, protože to balení si o to vyloženě říká.

 

Komentáře
 1. jani napsal:

  Tak článek mě tak nadchnul, že jsem po bublifuku začla koukat. Ve všech obchodech buď zboží není dostupné nebo se už nevyrábí 🙁 Tak nevím, kde je problém, škoda 🙁

 2. Magda napsal:

  Ahoj Lucko, je zvláštní, že si prodejce zadá článek („recenzi“) na zboží, které nemá 🙂 Je to trochu kontraproduktivní…

  Ale díky za tip, i z obrázku se dá poznat, o co jde. Třeba to bude mít někdo jiný.

  Pozdravuj Jakoubka a užívejte léto 🙂

  • Lucie napsal:

   Paní z eshopu mi to vysvětlila… a její vysvětlení chápu (asi tím, že sama dovážím hračky ze všech různých koutů světa). Prostě ten den, kdy já uveřejnila příspěvek (na který bohužel z eshopu čekali asi víc než měsíc… 🙁 ), tak si jedna škola koupila velké množství sad… A tím je vykoupila. 🙁
   Ale věřím, že brzy budou zase skladem! A také si myslím, že všechny další Ein’O sady jsou zajímavé!

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.