Třísložkové karty… Vesmír a vznik Země

S velkou radostí bych vám chtěla nabídnout ke stažení soubory, které vytvořily holky z naší „kartičkové výměny“. Postupně bych vám sem chtěla dát odkazy na všechny třísložkové karty, které v rámci výměny vznikly.

Většina účastnic připravila k tématu i hry, info karty…atd. Na začátku jsme se ale dohodly, že tyto zůstanou pouze pro skupinku, která vše vypracovávala. Shodli jsme se ale na tom, že třísložkové karty ve všech jazycích (čeština, slovenština, angličtina), chceme dát k dispozici ke stažení všem.

Proto vám sem budu dávat postupně všechny … Budu se snažit je vždy kupit podle tématu.

Dnes je to téma vesmíru, jeho vzniku, planet, souhvězdí, fází měsíce a vzniku Země…

 

Stahovat můžete zde:

Kniha ke vzniku vesmíru

Vývoj Země

Souhvězdí

Planety

Fáze Měsíce

Komentáře
 1. Hanka napsal:

  Dobrý den,
  přečetla jsem si Váš článek a shodou okolností jsem nedávno taky vytvářela 3 složkové kartičky pro dceru. Jakým způsobem se můžu podělit?
  Děkuji Hanka

 2. ivana napsal:

  Dobrý deň,
  chcela by som sa spýtať, či náhodou neuvažujete aspoň s foto ukážkou kartičkových hier, info obrázkov pre inšpiráciu. Ja som začala robiť kartičky pre návyk hygienických návykov v kúpelni ale zasekla som sa na fotkách, pretože som nenašla všetke obrázky ako som si predstavovala. Urobila som kartičku aj na okno, ako sa nenakláňať z okna/nechodiť na okno keď je otvorené. Ale veľmi nezaberá:-) Keby ste mali nejaký lepší nápad rada by som ho prijala.

  • Lucie napsal:

   Všechny kartičky dáváme volně ke stažení. Podařilo se vám je stáhnout? Budu přidávat dalších cca. 45 témat. Tak třeba tam najdete něco pro vás. 🙂 I když se obávám, že hygienické návyky, okna, nebo denní činnosti tam asi nejsou.
   Moje zkušenost je, že nejlepší nafotit vlastní dítě při těch činnostech. Líp se s tím ztotožní.

  • Jana Hromasová napsal:

   Dobrý den, existuje pěkná hra k zakoupení, jednou jsem na to náhodou narazila, myslím, že v Popronu. Také ji potřebuji, tak pokud seženu, pošlu vám kontakt a bližší informace. Vypadalo to dobře i za příznivou cenu.

 3. Gabriela napsal:

  Moc děkuji za přehledně, kvalitně zpracované třísložkové karty! Děti budou mít radost, co se všechno naučíme…

 4. Jana Pavelková napsal:

  Dobrý den, chtěla jsem poděkovat za krásné materiály a zároveň se zeptat, zda jsem jediná, komu nefunguje složka souhvězdí?

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.